Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Ramar / Ram 6307391



*

nr 630 7391


Ram

med oljetryck, 58x50


Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.800 kr

Sista tid för bud online:

måndag 22 mars 2010
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
22/3 13:58:02 1      1.700 kr
22/3 15:33:59 2      ledande budet*
22/3 15:56:54 3      2.200 kr
22/3 15:59:27 3      2.400 kr


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: oljetryck ram ramar
  • 6665 AkrylmÃ¥lning
    Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    12 jan kl 20:08
  • 6536 Blyerts
    Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    12 jan kl 18:57
  • 6613 Bojaner
    2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    12 jan kl 20:19




Ladda ner broschyr